У Ахметова заберуть частку в life :) за борги?

Червень 22, 2015 – 9:36 am

У Ахметова заберуть частку в life :) за борги?

Турецький телекомунікаційний холдинг Turkcell почав переговори про викуп у групи СКМ частки в компанії «Астеліт», яка надає послуги мобільного зв’язку під брендом life :). Правда викупом це назвати важко, оскільки структури Ахметова мають великі борги перед турками і його частку виходить просто заберуть за них. За оцінками аналітика RBC Capital Markets Сана Диллона, акції Turkcell в «Астеліт» коштують $ 393 млн.

Як повідомляли раніше ЗМІ, Turkcell отримав в якості застави майже все майно оператора, включно з банківськими рахунками: у 2012 році «Астеліт» пережив серію дефолтів по боргах перед Financell, яка входить в Turkcell

На даний момент турецькій компанії належить в life :) 55% акцій через Euroasia Telecommunications Holding BV, а СКМ – 45%. Це не єдиний телеком-актив групи, до неї входить також оператор фіксованого зв’язку Vega і колись державна компанія «Укртелеком».

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що компанія Turkcell почала процес покупки «Тримобу» – дочірнього 3G-оператора компанії «Укртелеком». За даними одного з експертів, в «ТриМоб» вже провели передпродажний аудит (due diligence), хоча директор «Укртелекому» Юрій Курмаз вказав, що мова йде про плановий аудит компанії.