iOS і Android забудуть через 6 років

Січень 25, 2012 – 10:36 am

Мобільним операційним системам iOS і Android залишилося жити близько 5-6 років, вважають в компанії Strategy Analytics. Фахівці виявили закономірність, згідно з якою середній життєвий цикл мобільної платформи становить 10 років, повідомляє Forbes .
Згідно з графіком, такі операційні системи, як Palm OS, Symbian і Windows Mobile, досягли піку свого розвитку через 5 років присутності на ринку, а ще через 5 практично зникли.

Нагадаємо, перший iPhone з’явився в 2007 році, а перший телефон на базі Android – в 2008. Таким чином, зараз ці платформи переживають свій найбільший розвиток, а їх “смерть” вже не за горами.
Дослідження не можна назвати повним, оскільки воно проводилося тільки на території Північної Америки. Якби враховувалася світова статистика, то графік міг виглядати по-іншому. Проте дане дослідження можна прийняти до уваги як спрощений опис ситуації на ринку мобільних платформ.
«Не існує мобільної платформи, яка б домінувала вічно», – говорить Алекс Спектор (Alex Spektor), аналітик Strategy Analytics. З цим важко не погодитися.