Tochka.net представила нову головну сторінку

Січень 19, 2012 – 12:17 pm

Компанія Digital Ventures, яка розвиває портал tochka.net, презентувала нову версію головної сторінки проекту. Вона має блочну структуру, де кожен елемент відповідає одному з розділів порталу та анонсує найцікавіший матеріал цього розділу.

“Tochka.net робить велику ставку на мультимедійний контент: відео, 3D-панорами, онлайн-трансляції, інфографіку, фотогалереї. Ми сучасний і технологічний проект, і хочемо, щоб наша головна сторінка мала відповідний вигляд”, – коментує контентну складову Катерина Замуренко, Директор з розвитку порталу в Digital Ventures.

“Ми розуміємо, що конкурувати з порталами, на яких домінують сервіси й партнерський контент, досить складно, тому ми вирішили зайняти свою нішу на ринку й охопити користувачів, яким цікавий розважальний та корисний lifestyle контент”, – каже Віктор Кривенко, Онлайн-маркетинг-директор у Digital Ventures

Сьогодні портал tochka.net об’єднує 5 масштабних тематичних розділів і безліч сервісів, інтегрованих у проект раніше. Оновлена головна сторінка порталу покликана представити відвідувачам кожен із продуктів і презентувати аудиторії широкий вибір наповнення на будь-який смак.

“Ми вирішили відійти від стандартних принципів побудови “головної сторінки”, і змістити акценти на медіа й заголовки. Ми віримо, що такий інноваційний для уа.нету підхід виправдає себе, й користування порталом буде для наших читачів приємним і корисним”, – коментує запуск головної сторінки Павло Кондратенко, Дизайн-директор у Digital Ventures.