Xiaomi випустила «розумну» IP-камеру за $30

Березень 2, 2017 – 8:59 am


Перші камери спостереження для дому Xiaomi випускала спільно з YI Technology, але тепер компанія розвиває власну лінійку пристроїв під брендом MiJia. Першою власною IP-камерою Xiaomi була модель з можливістю повороту на 360 градусів, пізніше з’явився кубик Small Square , а тепер зустрічайте золоту середину – Xiaomi MiJia Smart IP Camera 1080P.

Нова камера Xiaomi оснащена оптикою з кутом огляду 130 градусів і записує відео в розширенні Full HD частотою 20 кадрів в секунду. Є 8 інфрачервоних світлодіодів для нічної зйомки, дальність підсвічування становить 10 метрів. Підставка дозволяє регулювати кут нахилу. На відміну від самої доступної моделі в лінійці компанії, MiJia Smart IP Camera 1080P підтримує «розумні» функції. Щоб камера не реагувала на рухи штор і те, що відбувається за вікном, в додатку можна зменшити чутливість в обраній області (така можливість з’явиться в майбутніх оновленнях ПЗ). Крім того, камера може розпізнавати наближення господаря по фітнес-браслету Mi Band 2 і припиняти зйомку на цей час, зберігаючи конфіденційність особистого життя.

Вбудований динамік і мікрофон забезпечують двосторонній зв’язок з домочадцями через фірмовий додаток. Новинка оснащена дводіапазонним адаптером Wi-Fi (2.4 / 5ГГц). Відео зберігається на картку microSD об’ємом до 128 ГБ, підтримується робота з мережевими сховищами NAS і функція створення бекапів в роутерах Xiaomi.

У Китаї продажі Xiaomi MiJia Smart IP Camera 1080P стартують 3 березня за ціною 199 юанів, що еквівалентно $30. У нас ми таких цін не побачимо, але навіть на китайських онлайн-майданчиках і в місцевих магазинах вона буде коштувати дешевше Yi Home 2 з аналогічними можливостями, яка обійдеться приблизно в $100.

Камера була представлена в один день зі смартфоном Xiaomi Mi 5c на фірмовому чіпсеті Surge S1 і недорогим Redmi 4X.